На свято Різдва пророка Іоана Предтечі висвячено нового клірика

На свято Різдва пророка Іоана Предтечі керуючий єпархією висвятив нового клірика

7 липня, на свято Різдва Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі монастиря святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному.

Під час відправи митрополит Олександр звершив хіротонію - клірика єпархії ієродиякона Онуфрія (Карайона) було висвячено на священника.

За богослужінням владика також підніс молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ, за спокій душ полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Напередодні митрополит Олександр очолив святкову всеношну у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.