Керуючий єпархію підніс молитви за новопреставленого ієромонаха Пимена Пеприка

Керуючий єпархію підніс молитви за новопреставленого ієромонаха Пимена Пеприка

26 липня, на свято Собору архангела Гавриїла, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Божественну літургію у Спасо-Преображенській церкві чоловічого монастиря святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному.

Його Високопреосвященству співслужила братія обителі у священному сані.

За богослужінням були піднесені заупокійні молитви за новопреставленим ієромонахом Пименом Пеприком.

***

Керуючий єпархію підніс молитви за новопреставленого ієромонаха Пимена Пеприка

Отець Пимен, наслідуючи древніх преподобних отців, від самої юності присвятив своє життя служінню Богові. Прийнявши чернечий постриг у ранньому віці, щиро служив Богу у чернечому чині. З початком російської агресії, будучи щирим патріотом своєї Батьківщини і правдивим християнином, монах Пимен, не лишаючи чернечих обітниць пішов добровольцем захищати суверенітет та територіальну цілісність України у зоні проведення ООС. Виконував бойові завдання та брав безпосередню участь у боях на передовій. Після звільнення з військової служби монах Пимен став насельником монастиря святителя Нектарія Егінського. В цій обителі він прийняв сан ієродиякона, а опісля й ієромонаха. Згодом продовжив служіння в одному з монастирів на Прикарпатті. На початку літа цього року, отець Пимен знову повернутися до військової служби. Він вирішив стати на захист Батьківщини не лише молитвою, але й дієво, оскільки мав добрий військовий вишкіл та неабиякий бойовий досвід.

Сьогодні монах, священик і мужній воїн Пимен Пеприк загинув у бою з російськими окупантами. Він положив душу свою, захищаючи рідну землю, наш нарід, наші святині - монастирі і церкви, українських дітей, жінок, стариків.

Ієромонах Пимен був щирим воїном Небесного Царя, відданим захисником своєї земної Батьківщини, старанним монахом, благоговійним священиком, вірним братом і другом!  Віримо, що отець Пимен продовжить захищати нашу рідну Україну - своїми молитвами біля Престолу Божого! Нехай Милосердний Господь прийме душу свого вірного служителя ієромонаха і воїна Пимена у небесні обителі, а народу України дарує перемогу над окупантами та благословенний мир!

 

 

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!