Митрополит Олександр виступив на конференціі "Православна Церква України: всеправославне визнання та міжнародна суб'єктність"

7 червня у Гуманітарному корпусі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (вул. Тургенівська, 8/14) відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Православна Церква України: всеправославне визнання та міжнародна суб'єктність".

Під час пленарного засідання митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр виступив із доповіддю на тему: «Православна Церква України та виклик Автокефалізму. Роздуми про історичний сенс української церковної кризи».

Митрополит Олександр виступив із доповіддю на конференціі "Православна Церква України: всеправославне визнання та міжнародна суб'єктність"