4 жовтня в кафедральному Свято-Вознесенському соборі м. Рівне відбулося відзначення 25-річчя Рівненсько-Волинської єпархії.

Митрополит Олександр привітав керуючого Рівненсько-Волинської єпархії, клір та паству з 25-річчям

Нагадаємо, що єпархію було утворено ухвалою Архієрейського собору Української Автокефальної Православної Церкви 4 жовтня 1997 року.

Божественну літургію очолив митрополит Львівський Макарій у співслужінні митрополита Луцького і Волинського Михаїла, єпископа Рівненського і Сарненського Гавриїла та собору духівництва.

Наприкінці відправи єпископ Гавриїл вручив митрополиту Олександру пам’ятну відзнаку Рівненсько-Волинської єпархії. Владика Олександр подякував за нагороду та привітав владику Гавриїла, клір та паству паствою з ювілеєм єпархії, та на молитовну згадку подарував ікону святителя Іоана Золотоустого з часточкою його чесних мощів.