АФОН. Українські паломники вклонилися святиням Івірону

8 жовтня, після Божественної літургії у монастирі Ксенофонт, паломницька група кліриків і мирян Переяславсько-Вишневської єпархії на чолі з митрополитом Переяславським і Вишневським Олександром відвідала монастир Івірон.

Паломників особисто зустрів ігумен монастиря архімандрит Нафанаїл Колаїдзіс. Геронда провів паломників у кафолікон обителі, де особисто виніс для поклоніння мощі святих, які зберігаються у святій обителі. Зазначимо, що Івірон зберігає більше чесних мощів, ніж будь-який інший монастир на Афоні.

Перед всесвітньовідомою афонською святинею - Іверською іконою Пресвятої Богородиці - були піднесені молитви за Українську Державу, Церкву та боголюбивий народ.

Під час традиційного частування в монастирському архондарику та спілкування, ігумен Нафанаїл висловив співчуття та підтримку народу України та запевнив у повсякчасних молитвах монахів про мир в Україні.