У неділю 19-ту після П'ятидесятниці керуючий єпархією відправив Літургію кафедральному соборі

23 жовтня, у неділю 19-ту після П’ятидесятниці, день пам'яті святих отців VII Вселенського собору та собор Волинських святих, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

Йому співслужили клірики Переславсько-Вишневської єпархії.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Наприкінці відправи митрополит Олександр привітав клірика єпархії та регента митрополичого хору протодиякона Олександра Тарасенка з 55-річчям від дня народження і вручив йому відзнаку Переяславсько-Вишневської єпархії та образ свят. Іоана Золотоуста з часткою мощів.