На території єпархіального управління відкрито студію звукозапису

Війна зближує і відкриває нові горизонти для розвитку творчих задумів та їх втілень. Так, 28 жовтня в приміщенні на території єпархіального управління митрополит Переяславський і Вишневський Олександр освятив та відкрив студію звукозапису.

Згуртована команда студії, а саме: креативний директор Дар‘я Кириченко і талановитий композитор Сергій Бакай, будуть втілювати в життя важливі та корисні проекти - від створення музики, аранжування, зведення, майстерингу та записів до написання цікавих та важливих проєктів - мюзиклів, сценарних планів відеоробіт, зйомки та їх оформлення. В планах студії бути корисними для творчих дітей та молоді.

Окрім роботи з юними співаками в рамках проєкту Art-music school «Zabava», усе своє музичне життя учасники команди співають у церковних хорах, реалізують церковні та благодійні проєкти. Зокрема, з благословіння Блаженнішого Митрополита Володимира, у 2011 році було започатковано Всеукраїнський фестиваль-конкурс парафіяльних хорових колективів «Пентикостя», місцем проведення якого в окремі роки був і Спасо-Преображенський кафедральний собор, а також Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої творчості «Сонце ЗА нас», Благодійний проєкт «Сонце надії в наших долонях».

На території єпархіального управління відкрито студію звукозапису