Митрополит Олександр очолив престольне свято єпархіального храму святого Стиліана

9 грудня, в день пам’яті преподобного Стиліана Пафлагонського, престольне свято відзначила громада єпархіального храму, який освячено саме в ім’я цього святого.

Святий Стиліан жив у VI столітті в Малій Азії та присвятив життя турботі про малечу, заснувавши фактично перший дитячий садочок в світі. Він є покровителем маленьких дітей, молоді та вихователів. Свято-Стиліанівська церква розташована на нижньому ярусі будівлі Борисоглібського храму, на території приміщень управління Переяславсько-Вишневської єпархії. Її освячення відбулося 1 лютого 2020 року, а 16 лютого того ж року було відправлено першу Літургію архієрейським чином.

Божественну літургію  очолив керуючий єпархією митрополит Переяславський і Вишневський Олександр. Йому співслужили клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору та єпархії.

Після відправи митрополит Олександр привітав священнослужителів, парафіян та гостей з храмовим святом.