Переяславсько-Вишневська єпархія молитовно відзначила 15-річчя єпископської хіротонії правлячого архієрея

Переяславсько-Вишневська єпархія молитовно відзначила 15-ліття єпископської хіротонії правлячого архієрея

19 грудня, у день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

15 років тому Блаженніший Митрополит Володимир (Сабодан) очолив єпископську хіротонію архімандрита Олександра.

Його Високопреосвященству співслужило духівництво собору та єпархії.

Після відправи священнослужителі звершили чин славлення перед іконою святителя Миколая з часткою мощів. До речі, цей образ - дар парафії від приснопоминаємого Блаженнішого Митрополита Володимира.

Після відправи священнослужителі та парафіяни привітали свого архіпастиря з пам'ятною датою служіння в єпископському сані.  Владику і всіх присутніх з днем святого Миколая привітали учасники дитячого колективу “Ластівка” Палацу творчості дітей Голосіївського району.