У кафедральному соборі відбувся Вечір колядок за участю п’яти хорів

8 січня, на другий день свята Різдва Христового, у Спасо-Преображенському соборі м. Києва, з благословіння митрополита Переяславського і Вишневського Олександра та за підтримки Голови Парафіяльної ради собору Ігоря Лисова, відбувся Вечір колядок.

Для парафіян та гостей собору прозвучали різдвяні піснеспіви у виконанні хору Спасо-Преображенського собору (регент – протодиякон Олександр Тарасенко), хору духовенства собору (регент – протодиякон Іван Гичун), аматорського хору собору (регент – протодиякон Іван Гичун), хору храму Собору Київських святих (регент – Назарій Тарасенко), молодіжного хору (диригент – Юрій Самуляк).

Наприкінці вечору митрополит Олександр подякував співакам та привітав усіх з Різдвом Христовим та Новоліття, побажавши, щоби Господь благословив кожного миром і, дивлячись на людські серця, примножив віру, надію та любов.

Нагадаємо, що перший Вечір колядок відбувся у Спасо-Преображенському соборі у 2020 році.

Христос народився! Славімо Його!