У Неділю м’ясопусну керуючий єпархією відправив Літургію у Спасо-Преображенському соборі м. Києва

19 лютого, у Неділю м’ясопусну, про Страшний суд, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

Йому співслужили клірики собору та єпархії.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Під час Літургії митрополит Олександр звершив дияконську хіротонію – новорукопокладений отець Сергій Будовий нестиме служіння в одній з парафій єпархії.

З благословіння Блаженнішого Митрополита Єпіфанія владика Олександр вручив голові Медичного відділу Переяславсько-Вишневської єпархії Поліні Дудченко, яка нещодавно відзначила ювілей, орден святої рівноапостольної княгині Ольги.