У п’ятницю першої седмиці Великого посту митрополит Олександр звершив Літургію Ранішосвячених Дарів

У п’ятницю першої седмиці Великого посту митрополит Олександр звершив Літургію Ранішосвячених Дарів

3 березня, ввечері п’ятого дня Великого посту, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Літургію Ранішосвячених Дарів у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

Йому співслужили клірики храму, Переяславсько-Вишневської єпархії, а також гості - священники, які проходять навчання капеланів у військовому інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

За богослужіннями пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

У п'ятницю першого тижня Великого посту після Літургії традиційно здійснюється освячення колива. Це відбувається на спомин чуда, вчиненого великомучеником Феодором Тироном для спасіння християн.

Після відправи капелани відвідали Музей Блаженнішого Митрополита Володимира, де поспілкувалися з митрополитом Олександром та отримали від нього у подарунок книги з постовими проповідями Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) "Головне – не їсти один одного".

  

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!