АФОН. Митрополит Олександр зустрівся з Протоепістатом Святої Гори та вклонився чудотворному образу «Достойно є»

16 березня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр з паломниками відвідали Святий Кинот у столиці та адміністративному центрі Афону Кар'єсі, де були люб'язно прийняті членами Священної Епістасії - очільниками виконавчої влади Афону, на чолі з Протоепістатом старцем Христофором Іверським.

Отець Христофор виявив зацікавлення ситуацією в Україні, подіями російсько-української війни та міжюрисдикційних відносин церков в нашій державі. Протоепістат Христофор зазначив про брак об'єктивної інформації від Православної Церкви України, натомість у грецькому церковному інфопросторі сильно присутні джерела російської пропаганди.

На завершення зустрічі отець Христофор висловив підтримку українському духівництву та побажав нашій країні настання справедливого миру.

Після прийому і бесіди прочани звершили молитву в Успенському соборі Протату - соборному храмі всього Афону, де вклонилися чудотворній іконі Пресвятої Богородиці "Достойно є".