Блаженніший Митрополит Епіфаній привітав митрополита Олександра з днем народження

18 березня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відзначив 46-й день народження. Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній надіслав керуючому Переяславсько-Вишневською єпархією вітальну адресу, у якій, зокрема, йдеться:

"Розділяючи з Вами радість свята, з братньою любов'ю звертаюся до Вас, дорогий владико, бажаючи, щоби Ваша невтомна архіпастирська діяльність на духовній ниві продовжувала служити утвердженню єдності, миру і злагоди в Українській Церкві та нашому суспільстві, наповнювала душі вірних любов'ю і впевненістю в торжестві християнських ідеалів".