Спасо-Преображенський кафедральний собор відвідали паломники з Білоцерківщини

25 березня в гості до Переяславсько-Вишневської єпархії завітали парафіяни церкви Різдва Пресвятої Богородиці села Матвіїха Білоцерківського р-ну разом з настоятелем протоієреєм Борисом Чумаком.

Нагадаємо, що парафія приєдналася до Православної Церкви України 30 січня цього року.

Екскурсію Спасо-Преображенським собором гостям провів клірик храму протоієрей Андрій Дудченко, а меморіальним Музеєм Блаженнішого Митрополита Володимира – голова єпархіального відділу з питань взаємодії з силовими структурами (військкоматами) та громадськістю протоієрей Валерій Жигуц.

У подарунок від митрополита Переяславського і Вишневського Олександра прочани отримали книги з постовими проповідями Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) "Головне – не їсти один одного".

Спасо-Преображенський кафедральний собор відвідали паломники з Білоцерківщини