У Свято-Миколаївському храмі села Русанів звершено перше богослужіння після приєднання до Православної Церкви України

Свято-Миколаївська парафія села Русанів, що на Броварщині, 25 грудня 2022 року одноголосно проголосувала за приєднання до Православної Церкви України.

25 березня 2023 року, у четверту суботу Великого посту, у парафіяльній церкві звершили перше після приєднання богослужіння – Заупокійну панахиду українською мовою.

Богослужіння відслужили: духівник єпархії архімандрит Іоан Шевченко, настоятель храму ієромонах Іоан Бондарєв та клірик єпархії ієромонах Вікентій Козак.

Були піднесені молитви за спокій душ полеглих оборонців Батьківщини та мирних жителів.

Також було відслужено молебень з проханнями за воїнів, які захищають Україну, за владу, народ та місцевих жителів.

Зазначимо, що через російську агресію в Русанові зруйновано та пошкоджено 102 будівель.

У подарунок від митрополита Переяславського і Вишневського Олександра парафіяни отримали книги з постовими проповідями Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) "Головне – не їсти один одного".