На свято Благовіщення Пресвятої Богородиці митрополит Олександр відправив Літургію у кафедральному соборі

7 квітня, у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр у співслужінні кліриків єпархії звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

Благовіщення Пресвятої Богородиці є одним з найбільших православних свят. Цього дня молитовно згадується подія, що передувала зачаттю Ісуса Христа: архангел Гавриїл, посланий від Бога, з’явився Діві Марії, щоб сповістити про майбутнє народження Нею Сина Божого. Блага вість, або добра звістка чи радісна новина — це і є проголошення того, що нарешті буде народжений Спаситель світу — обіцяний від Бога через пророків Месія, Той, Хто подолає владу гріха і смерті.

Під час відправи були піднесені молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини, загиблих мирних жителів і закатованих ворогом земляків.

Наприкінці владика привітав богомольців зі святом.

Напередодні ввечері митрополит Олександр відправив у соборі святкове всенічне бдіння.