Керуючий єпархію з ктитором та кліриками кафедрального собору привітали Предстоятеля з Великоднем

15 квітня, у Велику суботу, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр разом із ктитором Ігорем Лисовим і кліриками Спасо-Преображенського м. Києва привітали Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія зі Світлим Христовим Воскресінням.

Від Переяславсько-Вишневської єпархії у дар Його Блаженству було піднесено ікону святителя Димитрія Туптала, митрополита Ростовського, з часткою мощів.

Зустріч відбулася у предстоятельській резиденції в Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі.

З Великодніми вітаннями представники єпархії завітали і до секретаря Київської Митрополії архієпископа Вишгородського Агапіта.