У день свята Хрещення Русі митрополит Олександр освятив води Почайни

У день свята Хрещення Русі митрополит Олександр вперше освятив води Почайни

28 липня, у день Хрещення Київської Русі, коли Церква вшановує пам’ять рівноапостольного князя Володимира та відзначає свято Собору Київських Святих, після Божественної літургії у Софії Київській та молебню на Володимирській гірці, святкування продовжилося на столичній Оболоні.

Поряд із храмом на честь Собору Київських Святих на березі озера Йорданського, біля історичного русла річки Почайни, яке є живим свідченням тих подій, що відбулися понад 1000 років тому, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр освятив води озера та благословив почайнінські купання. Цей захід став першим святкуванням Хрещення Київської Русі не тільки на пагорбах, а й біля води.

В програмі свята також відбулися: лицарський турнір «Добриня», школа з середньовічної слов’янської каліграфії та літописання «Почайна», школа малюнку «Тече річка» та ін.

У день свята Хрещення Русі митрополит Олександр вперше освятив води Почайни