ВОЛИНЬ. Митрополит Олександр привітав керуючого Володимир-Волинською єпархією з днем небесного покровителя

29 листопада, у день пам’яті апостола і євангеліста Матфея, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м. Володимир-Волинський.

Йому співслужили: єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, секретар управління Володимир-Волинської єпархії протоієрей Юрій Зінчук, настоятель Свято-Петропавлівської церкви м. Жовква (Львівська обл.) архімандрит Маркіян Каюмов, голова Інформаційно-просвітницького відділу Переяславського-Вишневської єпархії протоієрей Віктор Мартиненко, духівництво єпархії та гості у священному сані.

Наприкінці богослужіння митрополит Олександр привітав єпископа Матфея з днем пам'яті небесного покровителя та подарував імениннику образ святого Лукіяна Римського з часткою мощів.