ПРИКАРПАТТЯ. На свято Введення митрополит Олександр звершив Літургію у Троїцькому соборі Івано-Франківська

ПРИКАРПАТТЯ. На свято Введення митрополит Олександр звершив Літургію у Свято-Троїцькому соборі Івано-Франківська

4 грудня, Православна Церква відзначає свято Введення у Храм Божої Матері – одне з головних дванадцяти свят церковного року. Від цього дня за богослужінням починає лунати тема Різдва Христового, що наближається. Співають ірмоси Різдвяного канону “Христос раждається, славіте!”.

Цього дня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр співслужив митрополитові Івано-Франківському і Галицькому Іоасафу за Божественною літургією у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківськ.

Собор Пресвятої Трійці побудований у 1893 році і є пам'ятником архітектури. За радянських часів використовувався як архів. 1998 року церкву передано православній громаді, яка відтоді стала кафедральним собором. Окрасою храму є двоярусний, різьблений, золочений іконостас.

Наприкінці відправи митрополит Олександр привітав усіх зі святом та молитовну згадку про відвідини собору подарував громаді ікону преподобномученика Макарія Канівського і Овруцького з часткою мощів.