У перший день Світлої седмиці митрополит Олександр звершив богослужіння у Свято-Воскресенській церкві на своїй малій Батьківщині

3 травня, у Світлий понеділок, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, відвідав Свято-Воскресенський храм у місті Корець на Рівненщині – на своїй малій Батьківщині, де з благословіння архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона,  відправив Божественну літургію.

Владиці співслужили: настоятель храму протоієрей Іоан Мациканич, духівництво регіону.

За богослужінням були вознесені молитви як за здоров'я всіх воїнів, захисників української держави, так і за спокій тих, хто відав своє життя за волю і незалежність України. Також була піднесена молитва за припинення епідемії.

Наприкінці відправи митрополит Олександр привітав настоятеля отця Іоана та парафіян з Воскресінням Христовим та з престольним святом їхнього храму.