Керуючий єпархією взяв участь у закладці церкви святого князя Володимира на Рівненщині

5-6 червня митрополит Переясласький і Вишневський Олександр, на запрошення архієпископа Ілариона, відвідав Рівненсько-Острозьку єпархію.

5 червня, напередодні 6-ї неділі після Пасхи, митрополит Олександр співслужив митрополиту Вінницькому і Барському Симеону за всенічною відправою у Свято-Воскресенському кафедральному соборі у Рівному. Владикам співслужив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з кліриками кафедрального храму.

6 червня митрополити Симеон та Олександр, архієпископ Іларіон, а також архієпископ Житомирський і Овруцький Паїсій та єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій звершили закладку капсули у підмурок церкви в ім’я святого рівноапостольного князя Володимира у містечку Рокитне. Перед тим архіпастирі з собором духівництва регіону відправили Божественну літургію на місці храму, що будується.