Митрополит Олександр очолив святкове Великоднє богослужіння у Преображенському соборі

У великодню ніч митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр очолив святкове пасхальне богослужіння в Преображенському соборі міста Києва.

Його Високопреосвященсву співслужили клірики собору та духовенство Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України.

Перед початком нічної служби голова парафіяльної ради собору Ігор Лисов разом з кліриком єпархії протоієреєм Андрієм Дудченком привезли до собору Благодатний вогонь з Єрусалима.

За пасхальною Божественною літургією за традицією було прочитано Євангеліє різними мовами.

Службу прикрасив спів Митрополичого хору під управлінням заслуженого діяча мистецтв України Олександра Тарасенка.

ФОТОАЛЬБОМ >>>