Керуючий єпархією відвідав парафію Собору Київських Святих на Оболоні

4 травня, у суботу Світлого Пасхального тижня, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр на запрошення парафії Собору Київських Святих звершив Божественну літургію в тимчасовому храмі на набережній Йорданського озера на Оболоні (проспект Степана Бандери, 29А).

Храм на честь Собору Київських Святих розташований неподалік станції метро"Почайна". Парафія заснована у 2019 році - першу Літургію було відправлено 19 січня, на свято Хрещення Господнього.

Його Високопреосвященству співслужив настоятель парафії священик Сергій Бережний.

Наприкінці відправи владика-митрополит прочитав молитву на роздроблення Артоса та звернувся до віруючих  зі словом настанови, привітавши усіх зі світлими днями Пасхи Христової.

Керуючий єпархією відвідав парафію Собору Київських Святих на Оболоні