ЛЬВІВ. Митрополит Олександр відправив Літургію в церкві ікони «Всецариця»

ЛЬВІВ. Митрополит Олександр відправив Літургію в церкві на честь ікони «Всецариця»

29 січня, з благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію в храмі ікони Божої Матері «Всецариця» міста Львова (вул. Пилипа Орлика, 1).

Цей храм, що був збудований у 2008 році, у Львові називають «місцевим Афоном». Тут зберігається велика кількість святинь з усього світу, а особливо шанується образ Божої Матері «Всецариця».

Після відправи перед цією іконою митрополит Олександр підніс молитву про покров та заступництво Пресвятої Богородиці тим, хто потребує зцілення і допомоги.

Насамкінець владика привітав настоятеля парафії протоієрея Володимира Бачинського з 30-літтям священства та подарував образ святителя Миколая Чудотворця з часткою мощів.