Митрополит Олександр взяв участь в Архієрейській хіротонії єпископа Богородчанського Феогноста (Бодоряка)

Митрополит Олександр взяв участь в архієрейській хіротонії єпископа Богородчанського Феогноста (Бодоряка)

13 лютого Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі, під час якої архімандрита Феогноста (Бодоряка) було рукоположено у сан єпископа Богородчанського.

Його Блаженству співслужили: митрополити Вінницький і Барський Симеон, Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, Сімферопольський і Кримський Климент, Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископи Рівненський і Острозький Іларіон, Чернігівський і Ніжинський Євстратій, Тернопільський і Бучацький Тихон, Вишгородський Агапіт, єпископи Коломийський і Косівський Юліан, Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, братія монастиря та запрошене духовенство.

Наприкінці відправи Предстоятель помісної Української Православної Церкви звернувся до нового співбрата єпископа Феогноста з настановчим словом та вручив йому архієрейський жезл.

Напередодні ввечері Митрополит Епіфаній очолив Всенічне бдіння у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі, наприкінці якого відбулося наречення архімандрита Феогноста (Бодоряка) на єпископа Богородчанського, вікарного архієрея Івано-Франківсько-Галицької єпархії, якого було обрано на засіданні Священного Синоду 2 лютого 2022 року.

Більше на Офіційному сайті Київської Митрополії