Митрополит Олександр привітав Митрополита Епіфанія з Днем тезоіменитства

25 травня, у день пам’яті святителя Епіфанія, єпископа Кіпрського, День тезоіменитства відзначає Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Цього дня Його Блаженство очолив Божественну літургію в кафедральному храмі Православної Церкви України – Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі м. Києва.

Його Блаженству співслужив єпископат та духовенства зі всієї України, представники Вселенської Патріархії та Афону, зокрема, митрополит Гальський Емануїл та настоятель монастиря Новий Ватопед архімандрит Варфоломій.

Наприкінці відправи митрополит Олександр від духовенства та пастви Переяславсько-Вишневської єпархії привітав Митрополита Епіфанія з Днем тезоіменитства.

Митрополит Олександр привітав Митрополита Епіфанія з Днем тезоіменитства