ВОЛИНЬ. Митрополит Олександр очолив престольне свято монастиря Дванадцяти апостолів у Володимирі-Волинському

13 липня, у день свята Собору Дванадцяти Апостолів та вшанування Волинської ікони Пресвятої Богородиці, на запрошення єпископа Володимир-Волинського і Турійського Матфея, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у чоловічому монастирі Дванадцяти Апостолів у м. Володимирі-Волинському.

Ієрархам співслужило духовенство Володимир-Волинської єпархії та гості у священному сані.

За богослужінням були піднесені молитви за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ, за спокій душ полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Після відправи митрополит Олександр привітав єпископа Матфея з днем небесного покровителя, духовенство та прочан з престольним святом, а також подякував усім за спільну молитву.

Довідково. Чоловічий монастир Дванадцяти Апостолів діє при кафедральному соборі Різдва Христового м. Володимир-Волинського. Його було перетворено зі Свято-Різдва Христового жіночого монастиря рішенням Священного Синоду Православної Церкви України від 24 червня 2019 року.