Парафія святителя Миколая Чудотворця міста Боярка

Адреса: Київська область, Фастівський район, місто Боярка, вул. Хрещатик, 103. Facebook-сторінка

Настоятель: священик Сергій Петько.

Територія сучасної Боярки заселена здавна. Поблизу міста виявлено поселення скіфських часів (8—7 ст. до Р.Х.). Збереглися залишки невеликого слов'янського городища часів Київської Русі. Саме поселення вперше згадується у 1159 році. В давнину село мало назву Будаївка та певний час було у володінні Києво-Печерської Лаври.

У 1810 році у селі збудували церкву Успіння Пресвятої Богородиці на місці давнього храму. В 1854 році побудували другу церкву, в ім’я Архістратига Михаїла, на місті храму, що згорів.

Свято-Миколаївська церква у Боярці розташована на території Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Її закладено 28 квітня 2000 року, а 18 грудня 2001 року новозбудований храм освятив Блаженніший Митрополит Володимир (Сабодан).

15 квітня 2022 року церковна громада була прийнята до Православної Церкви України з юрисдикції Української Православної Церкви Московського Патріархату. 20 квітня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр освятив храм.

Престольне свято: 6 грудня, 9 травня.