Парафія святителя Миколая Чудотворця міста Боярка

Адреса: Київська область, Фастівський район, місто Боярка, вул. Хрещатик, 103.

Територія сучасної Боярки заселена здавна. Поблизу міста виявлено поселення скіфських часів (8—7 ст. до Р.Х.). Збереглися залишки невеликого слов'янського городища часів Київської Русі. Саме поселення вперше згадується у 1159 році. В давнину село мало назву Будаївка та певний час було у володінні Києво-Печерської Лаври.

У 1810 році у селі збудували церкву Успіння Пресвятої Богородиці на місці давнього храму. В 1854 році побудували другу церкву, в ім’я Архістратига Михаїла, на місті храму, що згорів.

Свято-Миколаївська церква у Боярці розташована на території Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Її закладено 28 квітня 2000 року, а 18 грудня 2001 року новозбудований храм освятив Блаженніший Митрополит Володимир (Сабодан).

15 квітня 2022 року церковна громада була прийнята до Православної Церкви України з юрисдикції Української Православної Церкви Московського Патріархату. 20 квітня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр освятив храм.

Престольне свято: 19 грудня.