Парафія Успіння Пресвятої Богородиці села Тарасівка

Адреса: Київська область, Фастівський район, село Тарасівка, вул. Шевченка, 50. Facebook-сторінка

Настоятель: ієромонах Кипріан Хімяк.

Тарасівка - поселення скіфського часу, яке до 1924 року мало назву Боярка (сучасна ж Боярка мала назву Будаївка). У документах 1772 року згадується, що село належало Києво-Софіївському кафедральному собору.

Церква Успіння Богородиці була побудована у 1810 році священником Давидом Компаном на місці давнішого храму. У радянські часи він був зруйнований. Відродження святині розпочалося у 1990-х роках, результатом чого стало зведення цегляної церкви.

27 серпня 2022 року парафія була прийнята до складу Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України з юрисдикції Української Православної Церкви Московського Патріархату.

Престольне свято: 15 серпня.