Переяславсько-Вишневська єпархія: травень 2023 у світлинах

Травень 2023 у світлинах

3 травня. Керуючий єпархію відправив Літургію у кафедральному соборі.

3 травня. Митрополит Олександр відзначив єпархіальними нагородами військових та волонтерів.

4 травня. Керуючий єпархією зустрівся з міським головою Переяслава.

5 травня. Митрополит Олександр помолився біля чудотворної мироточивої афонськоі ікони «Ізбавительниця» у Троїцькому храмі Полтави.

6 травня. Керуючий єпархією очолив престольне свято Георгіївської парафії у Мотижині.

7 травня. Митрополит Олександр звершив Літургію в Свято-Успенському храмі с. Тарасівка.

8 травня. Митрополит Олександр підніс молитви за жертв Другої світової та російсько-української воєн.

8 травня. У День пам'яті та примирення митрополит Олександр взяв участь в обласному заході у с. Нові Петрівці.

8 травня. Митрополит Олександр подарував примірник факсимільного видання Пересопницького Євангелія архієпископу Мечиславу Мокшицькому.

9 травня. У Петро-Павлівському храмі Жовкви митрополит Олександр підніс молитви за Україну та її захисників.

10 травня. Митрополит Олександр співслужив Митрополиту Епіфанію у соборі Різдва Христового м. Володимира.

1212 травня. У день пам'яті прп. Амфілохія Почаївського, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Богоявленському приділі Спасо-Преображенського собору м. Києва.

13 травня. В день пам’яті апостола Якова Зеведеєвого керуючий єпархією відправив літургію у кафедральному соборі.

13 травня. Митрополит Олександр освятив антимінси для храмів Переяславсько-Вишневської єпархії.

14 травня. В Неділю 5-ту після Пасхи митрополит Олександр звершив Літургію у Спасо-Преображенському соборі.

15 травня. У день перенесення мощів благовірних князів Бориса та Гліба митрополит Олесандр відправив Літургію у монастирі свт. Нектарія Егінського у Хуторі Ясному.

Клірик єпархії вклонився святиням Святої Гори Афон

АФОН. Клірик єпархії вклонився святиням Святої Гори

17 травня. Керучий єпархією нагородив директора Київського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

19 травня. Божественна літургія  у день пам'яті прп. Іова Почаївського в Спасо-Преображенському храмі монастиря свт. Нектарія Егінського в Хуторі Ясному.

20 травня. Керуючий єпархією відвідав в Архангело-Михайлівську парафію у селі Лукаші.

21 травня. У день апостола Іоана Богослова митрополит Олександр висвятив нового священника для єпархії.

21 травня. Святкова всенічна напередодні перенесення мощів святителя Миколая Чудотворця в Барі.

21 травня. Святкова всенічна напередодні перенесення мощів святителя Миколая Чудотврця в Барі.

22 травня. Храмове свято Миколаївської парафії у селі Русанів.

22 травня. У день перенесення мощів святителя Миколая митрополит Олександр звершив читання акафісту у храмі села Велика Димерка.

23 травня.Митрополит Олександр взяв участь у роботі Священного Синоду.

23 травня. Митрополит Олександр взяв участь у роботі Священного Синоду.

24 травняМитрополит Олександр взяв участь в роботі Архієрейського собору Православної Церкви України.

24 травня. Митрополит Олександр взяв участь в роботі Архієрейського собору Православної Церкви України.

24 травня. Святкова всенічна напередодні Вознесіння Христового.

25 травняМитрополит Олександр співслужив Блаженнішому Митрополит Епіфанію в день його тезоіменитства.

25 травня. Митрополит Олександр співслужив Блаженнішому Митрополит Епіфанію в день його тезоіменитства.

26 травня. Митрополит Олександр освятив хоругви для штурмових підрозділів Державної спеціальної служби транспорту.

28 травня. На Покровській парафії звершили першу Літургію після приєднання до Православної Церкви України.

28 травня. Хрещення Микити

30 травня. Митрополит Олександр звершив чернечий постриг.

30 травня. Митрополит біля Віленської Остробрамської ікони у Вільнюсі, Латвія.