Переяславсько-Вишневська єпархія: червень 2023 у світлинах

Червень 2023 у світлинах

1 червня. Митрополит Олександр співслужив Митрополиту Епіфанію у кафедральному соборі святих Костянтина і Олени Тернополя.

3 червняМитрополит Олександр взяв участь у з’їзді Всеукраїнської профспілки спортсменів.

3 червня. Митрополит Олександр взяв участь у з’їзді Всеукраїнської профспілки спортсменів.

3 червня. Прощання з архімандритом Романом Підлубняком

4 червня. У день Пресвятої Трійці керуючий єпархію відправив Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

6 червня. Митрополит Олександр звершив Літургію та відспівування воїна Віталія Кузнєцова у Свято-Покровській церкві Великої Димерки.

6 червня. Керуючий єпархією взяв участь у черговому засіданні Поважної Ради Ордену Св. Пантелеймона.

8 червня. На свято Корецької ікони митрополит Олександр відправив Літургію у монастирі свт. Нектарія.

9 червня. Митрополит Олександр взяв участь у панельній дискусії «Релігійні організації Київщини під час війни: приклади згуртованості та ризики для стійкості».

10 червня. Митрополит Олександр взяв участь в освячення церкви святого Миколая у смт Парафіївка на Чернігівщині.

10 червня. Всенічна напередодні дня пам'яті свт. Луки Кримського.

11 червня. У Неділю Всіх святих митрополит Олександр відправив Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

14 червня. Митрополит Олександр взяв участь в культурно-духовному благодійному заході «Героїчна медицина: Вшанування праці цивільних та військових лікарів у війні».

17 червня. Митрополит Олександр привітав архієпископа Харківського і Слобожанського Митрофана з 45-річчям від дня народження.

17 червня. Біля мощів святителя Афанасія, Патріарха Константинопольського, Харківського і Лубенського чудотворця.

АФОН. Перед святинями Святої Гори клірик єпархії підніс молитви за Україну

21 червня. Митрополит Олександр взяв участь у молебні за українських медиків та воїнів.

23 червня. Митрополит Олександр взяв участь у заході з нагоди закінчення курсів підготовки військових капеланів.

24 червня. Божественна літургія у Спасо-Преображенському соборі у день пам'яті ппостолів Варфоломія і Варнави.

25 червняМитрополит Олександр передав ікону з мощами прп. Єфрема Переяславського у лікарняну каплицю в ім’я цього святого у місті Переяславі.

25 червня. Митрополит Олександр передав ікону з мощами прп. Єфрема Переяславського у лікарняну каплицю в ім’я цього святого у місті Переяславі.

25 червня. Митрополит Олександр взяв участь у всеукраїнському круглому столі "Шляхи святого Миколая через Богом бережений Переяслав".

27 червня. Керуючий Переяславсько-Вишневської єпархії зустрівся з вікарієм Італійської Митрополії Вселенського Патріархату.

28 червня. Митрополит Олександр відвідав Генеральне консульство України в Мілані, Італія.

28 червня. Митрополит Олександр вклонився святиням Турину та Мілану.