Переяславсько-Вишневська єпархія: Січень 2024 у світлинах

Січень 2024 у світлинах

1 січня. На свято Обрізання Господнього митрополит Олександр відправив Літургію у кафедральному соборі.

2 cічня. У день преставлення  прп. Серафима Саровського митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Літургію у Богоявленському приділі Спасо-Преображенського кафедрального собору.

5 січня. У Надвечір’я Богоявлення керуючий єпархією освятив воду у кафедральному соборі.

5-6 січня. Богоявлення - Хрещення Господнє.

Всенічна у кафедральному соборі

5-6 січня. Богоявлення - Хрещення Господнє.

Літургія у кафедральному соборі

Всенічна у кафедральному соборі

Освячення води в монастирі свт. Нектарія Егінського у Хуторі Ясному

6 січня. На парафії апостола Іоана у Великих Дмитровисах звершено першу Літургію.

7 січня. Митрополит Олександр відвідав Свято-Вознесенську парафію у Бобрику.

7 січня. Митрополит Олександр звершив відспівування захисника України Вадима Гнатюка у с. Рудня.

7 січня. У Спасо-Преображенському соборі відбувся вечір колядок за участі хорів міста Києва та Київської області.

14 січня. Кошти, зібрані парафіянами кафедрального собору, передані на потреби ЗСУ.

14 січня. У Спасо-Преображенському кафедральному соборі відслужили молебень та благословили спортсменів і тренерів національної збірної зі стрибків у воду, які вирушають на світові змагання.

19 січня. На 40-й день упокоєння свого батька Миколи Драбинка, митрополит Олександр звершив Літургію в Богоявленському приділі Спасо-Преображенського собору.

20 січня. В день пам'яті преподобного Євфимія Великого, мучеників Інни, Пінни, Римми, митрополит Олександр звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському соборі.

21 січня. За Літургією у Спасо-Преображенському соборі митрополит Олександр підніс диякона Романа Дяченка до сану протодиякона.

21 січня. На парафії в Підгірцях новий настоятель звершив першу Літургію.

25 січня. Митрополит Олександр взяв участь в першому у 2024 році засіданні Поважної Ради Ордену Святого Пантелеймона.

25 січня. Клірик єпархії взяв участь у розширеному засіданні Колегії департаменту культури та туризму Київської обласної державної адміністрації.

30 січня. Таїнство Хрещення.