Переяславсько-Вишневська єпархія: Квітень 2024 у світлинах

Квітень 2024 у світлинах

Клірик єпархії привітав професора медицини Василя Поповича з днем народження.

2 квітня. Клірик єпархії взяв участь у заході до другої річниці визволення Київщини від російських загарбників.

6 квітня. За Літургією у монастирі свт. Нектарія керуючий єпархією висвятив нового клірика.

7 квітня. У Хрестопоклонну неділю митрополит Олександр звершив Літургію в монастирі святителя Нектарія.

12 квітня. У п’ятницю четвертої неділі Великого посту керуючий єпархію відправив літургію у кафедральному соборі.

12 квітня. Митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відслужив парастас у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

13 квітня. Керуючий єпархією висвятив нового священника для парафії у Підгірцях.

13 квітня. Хрещення Емілії.

13 квітня. Митрополит Олександр відслужив молебень перед списками афонських чудотворних ікон на парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Гоголів.

14 квітня. За Літургією у 4-ту неділю Великого посту митрополит Олександр звершив дияконську хіротонію.

16 квітня. Митрополит Олександр відвідав виставку «1000 і 1 книжка: з доробку трьох десятиліть».

12-17 квітняКлірики та миряни Переяславсько-Вишневської єпархії вклонилися святиням Афону.

12-17 квітня. Клірики та миряни Переяславсько-Вишневської єпархії вклонилися святиням Афону.

18 квітня. Митрополит Переяславський і Вишневський Олександр взяв участь у засіданні Поважної ради "Ордену святого Пантелеймона".

19 квітня. В день пам'яті мчч. Феони, Христофора й Антоніна, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Літургію Ранішосвячених Дарів у Богоявленському приділі Спасо-Преображенського собору м. Києва.

19 квітня. Напередодні Суботи Акафіста, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив утреню з читанням акафісту Пресвятій Богородиці у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

20 квітня. На свято Похвали Пресвятої Богородиці митрополит Олександр висвятив нового клірика.

21 квітня. У Неділю 5-ту Великого посту митрополит Олександр висвятив нового священника.

23 квітня. На свято великомученика Георгія митрополит Олександр відправив Літургію у кафедральному соборі.

24 квітня. Керуючий єпархією взяв участь у засіданні Київської обласної Ради Церков і релігійних організацій напередодні Великодня.

24 квітня. Митрополит Олександр звершив Соборування у кафедральному Спасо-Преображенському храмі.

26 квітня. За Літургією в кафедральному соборі митрополит Олександр підніс молитви за ліквідаторів та жертв трагедії на ЧАЕС.

27 квітня. У Лазареву суботу митрополит Олександр висвятив диякона

27 квітня. У Лазареву суботу митрополит Олександр висвятив диякона.

27 квітня. Митрополит Олександр звершив відспівування захисника України Сергія Місніченка.

27 квітня. Парафія села Світильня на Броварщині приєдналася до Переяславсько-Вишневської єпархії.

28 квітня. У Вербну неділю митрополит Олександр відправив Літургію у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

28 квітня. Митрополит Олександр відвідав майстер-клас з писанкарства в недільній школі Спасо-Преображенського собору.

28 квітня. Хрещення Бориса.

29 квітня. У Страсний понеділок, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Літургію Ранішосвячених Дарів у Спасо-Преображенському соборі міста Києва.

30 квітня. Митрополит Олександр взяв участь у відкритті патріотичної виставки «Назавжди у серці» в м. Обухів.

30 квітня. Митрополит Олександр звершив Соборування в монастирі святого Нектарія.