Переяславсько-Вишневська єпархія: Листопад 2022 у світлинах

Листопад 2022 у світлинах

2 листопада. Митрополит Олександр відкрив експозицію, присвячену Блаженнішому Митрополиту Володимиру (Сабодану), у Деражнянському історичному музеї.

2 листопада. У Деражнянському історичному музеї відкрили експозицію, присвячену Блаженнішому Митрополиту Володимиру.

3 листопада. Митрополит Олександр привітав митрополита Симеона з 60-річчям.

8 листопада. Висвячення нового диякона.

9 листопада. Клірик єпархії взяв участь у відзначенні Дня працівника культури та аматорів народного мистецтва.

11 листопада. Вінчання Сергія та Ольги.11 листопада. Вінчання Сергія та Ольги

16 листопада. Висвячення нового священника.

17 листопада. Вітання Героя України генерал-майора Ігоря Гордійчука з 50-річчям.

19 листопада. Літургія у Троїцькому монастирі с. Дунковиця на Закарпатті.

20 листопада. Митрополит Олександр очолив освячення полкового храму на честь Всіх Святих Воїнів у м. Чоп.

21 листопада. Митрополит Олександр звершив Літургію у Троїцько-Михайлівському соборі у Берегові.

21 листопада.  Клірик Переяславсько-Вишневської єпархії взяв участь у концертній програмі «Благодатная Марія» до 90-х роковин Голодомору.

22 листопада.  Престольне свято монастиря святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному.

23 листопада. У кафедральному соборі молитовно відзначили 87-й День народження Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана).

26 листопада. Клірики єпархії вшанували пам’ять жертв Голодоморів у с. Русанів.