Переяславсько-Вишневська єпархія: Грудень 2022 у світлинах

Січень 2023 у світлинах

6 січня. У Надвечір’я Різдва Христового, митрополит Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

7 січня. На Різдво Христове керуючий єпархією відправив Літургію у Спасо-Преображенському соборі.

8 січня. Клірики та миряни Переяславсько-Вишневської єпархії привітали архіпастиря з Різдвом Христовим.

8 січня. У кафедральному соборі відбувся Вечір колядок за участю п’яти хорів.

9 січня. Митрополит Олександр відправив Літургію в храмі ікони «Всецариця» у Львові.

12 січня. Керуючий та клірики Переяславсько-Вишневської єпархії привітали Предстоятеля з Різдвом Христовим.

16 січня. Митрополит Олександр передав захисникам мощі праведного отамана Петра Калнишевського.

16 січня. Митрополит Олександр передав примірник факсимільного видання Мазепинського Євангелія у дар музею Григорія Сковороди у Переяславі.

16 січня. Молитва та різдвяні вітання для вихованців дитячого будинку «Чебурашка» смт Рокитне Київської області.

17 січня. Митрополит Олександр взяв участь в першому у 2023 році засіданні Поважної Ради Ордену Святого Пантелеймона.

18 січня. Митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив святкову всеношну напередодні Богоявлення.

19 січня. На свято Хрещення Господнього митрополит Олександр звершив чин великого освячення води на водоймі біля теплого храму монастиря святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному.

22 січня. Перша літургія в Успенському храму Тарасівки.

24 січня. Керуючий єпархією передав примірник факсимільного видання Мазепинського Євангелія у фонди архітектурно-меморіального  комплексу Цитадель Батуринської фортеці.

25 січня. Літургія в день пам'яті мучениці Татіани.

26 січня. Керуючий єпархією вперше відвідав Успенську парафію у Тарасівці.

27 січня. Для Переяславсько-Вишневської єпархії висвячено диякона.

27 січня. Митрополит Олександр взяв участь у презентації першого в Україні видання богослужбового Євангелія у форматі "а́пракос".

28 січня. Літургія в день памяті преподобних Павла Фівейського та Іоана Кущника.

28 січня. Паломники з Білоцерківщини.

29 січня. У неділю 33-тю після П'ятидесятниці керуючий єпархією відправив Літургію кафедральному соборі.

29 січня. Митрополит Олександр передав зібрані парафіянами кафедрального собору кошти на потреби ЗСУ.

29 січня. Митрополит Олександр звершив відспівування захисника України Романа Бабича.

29 січня. Вінчання Сергія та Ірини.

30 січня. До Переяславсько-Вишневської єпархії прийнято три парафії на Білоцерківщині.

31 січня. В день пам'яті свтт. Афанасія та Кирила Олександрійських, митрополит  Олександр звершив Літургію в монастирі святителя Нектарія Егінського.