Переяславсько-Вишневська єпархія: лютий 2023 у світлинах

Лютий 2023 у світлинах

2 лютого. Митрополит Олександр взяв участь у засіданні Священного Синоду ПЦУ.

3 лютого. Керуючий єпархією співслужив Предстоятелю у четверту річницю інтронізації.

5 лютого. Митрополит Олександр привітав настоятеля Вознесенської парафії у Бобрику архімандрита Іоана Шевченка з 30-річчям священницького служіння.

8 лютого. Клірик єпархії взяв участь у нараді з актуальних питань розвитку релігійної сфери у Київській області.

15 лютого. На Cтрітення Господнє керуючий єпархією співслужив Предстоятелю у Києво-Печерській Лаврі.

16 лютого. Митрополит Олександр взяв участь в обласному заході з нагоди Дня єдності.

17-18 лютого. Поминальні богослужіння Вселенської батьківської м'ясопусної суботи.

19 лютого. У Неділю м’ясопусну керуючий єпархією відправив Літургію у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

21 лютого. Митрополит Олександр передав примірник факсимільного видання Пересопницького Євангелія для благодійної виставки-аукціону на потреби ЗСУ.

22 лютого. Митрополит Олександр взяв участь у зустрічі Митрополита Епіфанія з делегацією Єпископської конференції Бельгії РКЦ.

23 лютогоМитрополит Олександр вшанував пам’ять Київської княгині Інгігерди.

23 лютого. Митрополит Олександр вшанував пам’ять Київської княгині Інгігерди.

23 лютого. Зустріч з представниками КОДА

23 лютого. Зустріч з представниками КОДА.

24 лютого. У річницю початку війни керуючий єпархією відправив молебень за Україну та помолився за упокій загиблих співвітчизників.

25 лютого. На свято Іверської ікони керуючий єпархією звершив священицьку хіротонію.

25-26 лютогоМитрополит Олександр взяв участь в хіротонії архімандрита Єфрема (Хом’яка) на єпископа Васильківського.

25-26 лютого. Митрополит Олександр взяв участь в хіротонії архімандрита Єфрема (Хом’яка) на єпископа Васильківського.

26 лютого. Митрополит Олександр відправив вечірню з чином прощення та благословив вірян на великий піст.

27 лютогоУ перший день Великого посту митрополит Олександр відслужив повечір'я з читанням Великого канону прп. Андрія Критського.

27 лютого. У перший день Великого посту митрополит Олександр відслужив повечір'я з читанням Великого канону прп. Андрія Критського.

28 лютого. Другу частину Великого покаянного канону керуючий єпархією прочитав на парафіях у Боярці та Тарасівці.