Переяславсько-Вишневська єпархія: квітень 2023 у світлинах

Квітень 2023 у світлинах

3 квітня. Керуючий єпархією зустрівся з очільниками Броварського району.

3 квітня. Митрополит Олександр взяв участь у нараді при Київській ОВА напередодні Великодня.

4 квітня. Керуючий єпархією взяв участь у заході до річниці визволення Київщини.

5 квітня. Митрополит Олександр звершив відспівування захисника України Вячеслава Зубенка.

5 квітня. Божественна літургія та Соборування у монастирі свт. Нектарія Егінського у хуторі Ясному.

6-7 квітня. Свято Благовіщення Пресвятої Богородиці.

7 квітня. На Благовіщення у Спасо-Преображенському храмі с. Рославичі звершено першу Літургію.

8 квітня. У Лазареву суботу митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

8-9 квітня. На свято Входу Господнього у Єрусалим митрополит Олександр звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

10 квітня. Літургія Ранішосвячених Дарів у Понеділок Страсного тижня.

11 квітня. Митрополит Олександр взяв участь у роботі Поважної Ради Ордену Святого Пантелеймона.

11 квітня. Літургія Ранішосвячених Дарів у Вівторок Страсного тижня.

12 квітня.  Літургія Ранішосвячених Дарів у Середу Страсного тижня.

12 квітня.  Літургія у Велику Середу.

13 квітня. У Великий Четвер керуючий єпархією відправив Літургію у кафедральному соборі.

14 квітня. У Великий Четвер керуючий єпархією відправив Літургію у кафедральному соборі.

13 квітня. Керуючий єпархією відправив утреню із читанням дванадцяти Страсних Євангелій.

14 квітня. Митрополит Олександр відправив вечірню з чином виносу Плащаниці та утреню з чином її погребіння.

15 квітня.  Керуючий єпархію з ктитором та кліриками кафедрального собору привітали Предстоятеля з Великоднем.

15 квітня. Митрополит Олександр привітав керівництво та військовослужбовців Державної спеціальної служби транспорту з Великоднем.

15 квітня. Керуючий єпархією звершив Божественну літургію у Велику суботу.

16 квітня. На Пасху митрополит Олександр відправив богослужіння у Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

16 квітняКлірик єпархії привітав з Великоднем курсантів та офіцерів Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка.

16 квітня. Клірик єпархії привітав з Великоднем курсантів та офіцерів Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка.

17 квітня. Митрополит Олександр звершив Літургію у Свято-Воскресенському храмі м. Корець на Рівненщині.

18 квітня. Митрополит Олександр взяв участь у відзначенні престольного свята Гурбинського монастиря на Рівненщині.

19 квітня. Митрополит Олександр відправив Літургію у церкві святої Параскеви у Новому Корці.

29 квітня. Митрополит Олександр нагородив учасників благодійного проєкту "Моєму захиснику".

30 квітня. У неділю Жон-мироносиць митрополит Олександр відправив Літургію у Спасо-Преображенському соборі.