Переяславсько-Вишневська єпархія ПЦУ Переяславсько-Вишневська єпархія ПЦУ

Новини

До Переяславсько-Вишневської єпархії прийнято Успенську парафію у с. Фарбоване Яготинського району

11 травня представники православної громади Свято-Успенської парафії с. Фарбоване Яготинського р-ну Київської обл., передали до управління Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України прохання та протокол парафіяльних зборів, на якому було прийнято рішення про перехід громади до Православної Церкви України.

РІВНЕНЩИНА. Митрополит Олександр очолив Літургію у Свято-Василівському храмі смт Гоща

16 травня  митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, на запрошення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, відвідав парафію святителя Василія Великого у смт Гоща Рівненської області.

КОРЕЦЬ. Митрополит Олександр відвідав Свято-Воскресенську парафію

16 травня, у Неділю третю після Пасхи - Жінок-Мироносиць, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив святкову утреню у Свято-Воскресенському храмі міста Корця Рівненської області.

КИЇВЩИНА. Митрополит Олександр привітав вихованців Таращанського районного закладу для дітей з особливими освітніми потребами із Пасхою

13 травня, у дні коли триває пасхальний період, на запрошення керівника Таращанського районного інклюзивно-ресурсного центру Валентини Паламаренко, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав цю установу.

Керуючий єпархією зустрівся з головою Київської обласної державної адміністрації

12 травня у будівлі Київської обласної державної адміністрації відбулася зустріч митрополита Переяславського і Вишневського Олександра з головою КОДА Василем Володіним.

Керуючий єпархією звершив молитву за упокоєння воїнів та всіх, хто поклав життя у Другій світовій війні за визволення світу від фашизму

9 травня, у другу неділю після Пасхи - Фомину, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Києва.

Собором ієрархів та духівництва у монастирі святого Нектарія відправлена служба Світлої п’ятниці

7 травня, у Світлу п’ятницю та свято ікони «Живоносне Джерело», митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив відправу Божественної літургії у теплому Спасо-Преображенському храмі монастиря святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному.

Митрополит Олександр взяв участь у відзначенні престольного свята та 5-річчя відкриття Георгіївського храму Житомира

6 травня, у день пам’яті великомученика Георгія Побідоносця, престольне свято та 5-річчя освячення відзначила Свято-Георгіївська церква у місті Житомирі.

Керуючий єпархією привітав Секретаря Священного Синоду ПЦУ з 25-річчям архієрейської хіротонії

4 травня, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці, відбулося урочисте богослужіння на честь Пасхи Христової та з нагоди 25-річчя архієрейської хіротонії митрополита Вінницького і Барського Симеона.

У перший день Світлої седмиці митрополит Олександр звершив богослужіння у Свято-Воскресенській церкви на своїй малій Батьківщині

3 травня, у Світлий понеділок, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, відвідав Свято-Воскресенський храм у місті Корець на Рівненщині.

Митрополит Олександр відправив Пасхальну Вечірню у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

2 травня, в день світлого Христового Воскресіння, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відправив Пасхальну Вечірню у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Києва.

На свято Пасхи митрополит Олександр очолив богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

У великодню ніч з 1 на 2 травня, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр очолив святкове пасхальне богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Києва.

До дитячого будинку у Рокитному передано великодні гостинці

Прийдешнє Свято Великодня нагадує нам проте, що кожна людина народжується для добрих справ, дає чудову нагоду згадати про всіх тих хто потребує нашої особливої уваги та любові.