У Петро-Павлівському храмі Жовкви митрополит Олександр підніс молитви за Україну та її захисників

9 травня, перебуваючи у місті Жовква Львівської області, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав храм святих апостолів Петра і Павла.

Разом з настоятелем архімандритом Маркіяном Каюмовим владика підніс молитви за Україну та її захисників, а також помолився за упокій першого настоятеля церкви протоієрея Степана Хомина (+2018).

З перших днів повномаштабної війни парафіяни цього храму плетуть маскувальні сітки. Митрополит Олександр подякував трудівникам за важливу роботу, та благословив їх на подальші труди.

В той же день владика Олександр відвідав монастир Отців Василіян, де вклонився мощам мученика Парфенія (ІІІ ст.), храм святого Йосафата, костел святого Лаврентія та Жовківський замок.