Митрополит Олександр співслужив Блаженнішому Митрополит Епіфанію в день його тезоіменитства

Митрополит Олександр співслужив Блаженнішому Митрополиту Епіфанію в день його тезоіменитства

25 травня, на свято Вознесіння Господнього та день пам’яті святителя Епіфанія, єпископа Кіпрського, Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив Божественну літургію в Свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужив собор єпископів та духівництва Православної Церкви України.

Наприкінці відправи прозвучало вітання Його Блаженству з Днем тезоіменитства від Священного Синоду, єпископату, духівництва, чернецтва та всіх вірних. У відповідь Блаженніший Владика подякував за теплі привітання та звернувся до присутніх з першосвятительським словом.

Митрополит Олександр привітав Митрополита Епіфанія від духівництва та пастви Переяславсько-Вишневської єпархії.

Напередодні ввечері владика Олександр відправив святкову всенічну в Спасо-Преображенському соборі м. Києва.

Фото прес-служби Київської Митрополії