Митрополит Олександр висвятив нового клірика для Переяславсько-Вишневської єпархії

22 липня, в день пам’яті преподобного Гавриїла Афонського і Одеського (+1901), митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Йому співслужили: настоятель Успенської парафії с. Тарасівка Фастівського району ієромонах Кипріан Хімяк, клірики собору протоієрей Ростислав Воробій та протодиякон Дмитро Самойленко, диякон Хризостом з Афону.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини та мирних жителів.

Під час відправи керуючий єпархією висвятив на диякона Івана Угрина.

На Літургії молилися парафіяни Успенської парафії с. Тарасівка, які прибули зі своїм настоятелем у паломницьку поїздку до Києва. Після відправи вони оглянули експозицію меморіального Музею Блаженнішого Митрополита Володимира. На молитовну згадку митрополит Олександр подарував кожному гостю книгу «Больничные будни киевского первосвятителя. Доктора и медсестры о Блаженнейшем Митрополите Владимире (Сабодане)».