Парафія Різдва Пресвятої Богородиці у селі Гоголів відзначила престольне свято

Парафія Різдва Пресвятої Богородиці у селі Гоголів відзначила престольне свято

21 вересня, на свято Різдва Пресвятої Богородиці за юліанським календарем, з благословення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, секретар єпархії ігумен Вікентій Козак звершив Божественну літургію у Різдво-Богородичному храмі села Гоголів Броварського району Київської області.

Йому співслужив настоятель парафії протоієрей Сергій Денисенко та клірики Переяславсько-Вишневської єпархії.

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини та мирних жителів.

Наприкінці відправи ігумен Вікентій привітав отця-настоятеля і парафіян з престольним святом та передав благословіння від митрополита Олександра.

Дерев’яний храм у Гоголеві збудували у 1827 році. Наприкінці радянської доби, коли святиня кілька десятиліть була зачинена, духовне життя було відроджено трудами нинішнього настоятеля протоієрея Сергія. Після двох етапів ремонтно-реставраційних робіт церкву у 1995 та 2007 роках освятив Блаженніший Митрополит Володимир (Сабодан). У 2023 році парафіяни проголосували за перехід до Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України.

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!