АФОН. Митрополит Олександр з паломниками вклонилися святиням монастирів Діонісіат та Ватопед

21 жовтня, продовжуючи паломництво Афоном,  група кліриків і мирян Переяславсько-Вишневської єпархії на чолі з митрополитом Переяславським і Вишневським Олександром відвідала монастир Діонісіат.

Тут прочани помолилися перед чудотворною іконою Пресвятої Богородиці «Акафістна» та вклонилися мощам святих: пророка Іоана Предтечі (в обителі зберігається десниця),  святителя Нифонта Константинопольського та ін.

Потому паломники відвідали монастир Ватопед, де піднесли молитви за Українську Державу, Церкву та народ перед іконами «Всецариця», «Відрада і Втіха», «Возвістительниця», «Закланна», «Вівтарниця» та іншими святинями обителі.