Клірик єпархії з молитвою та різдвяними подарунками завітав до дитячого будинку у Рокитному

Продовжуючи піклуватися про вихованців дитячого будинку «Чебурашка» у місті Рокитному на Київщині, з благословення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору протоієрей Миколай Павленко 28 грудня відвідав установу та привітав дітлахів, вихователів і керівництво з Різдвом Христовим.

Разом із продуктами харчування, ліками та смаколиками священник привіз необхідні для комфортного проживання меблі та стільці до їдальні, придбані коштом голови парафіяльної ради собору Ігоря Лисова та благодійників храму.

Низький уклін усім хто долучився до акції!