Кошти, зібрані парафіянами кафедрального собору, передані на потреби ЗСУ

Від дня святого Миколая до Водохреща в Спасо-Преображенського кафедральному соборі, з благословення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, тривала благодійна акція «Три мішечки для ЗСУ», до якої долучились парафіяни та всі охочі.

Цьогоріч збиралися кошти для евакуації наших поранених Воїнів та їхнього подальшого лікування і реабілітації. Всі разом зібрали 177 500  грн. На зібрані кошти придбали один транспортний монітор пацієнта та чекаємо на доставку ще двох. На сьогодні це є в пріоритеті.

14 січня, після Божественної літургії, клірики собору протоієреї Андрій Дудченко та Микола Павленко передали монітор пацієнта керівнику соціальної місії ПЦУ Роману Холодову, який разом з командою врятував від пекла війни тисячі життів. Пан Роман подякував громаді Спасо-Преображенського собору за допомогу для наших захисників.

Дякуємо всім, хто підтримав нашу ініціативу: благодійникам, парафіянам собору та небайдужим людям.

Нехай Господь щедро всіх благословляє Своїми дарами!

Слава Богу! Слава Україні! Слава ЗСУ!