У Неділю 33-тю після П’ятидесятниці митрополит Олександр звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському соборі

21 січня, у Неділю 33-тю після П’ятидесятниці, день пам'яті преподобного Максима Cповідника, Афонських ікон Пресвятої Богородиці "Ктиторська" та "Відрада і Втіха", митрополит Переяславський і Вишневський Олександр звершив  Божественну літургію в Спасо-Преображенському соборі.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору та Переяславсько-Вишневської єпархії.

За богослужінням з благословення Блаженнішого Митрополита Епіфанія митрополит Олександр підніс диякона Романа Дяченка до сану протодиякона.

Були піднесені молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини та мирних жителів.