ЛІСНИКИ. Митрополит Олександр звершив відспівування захисника України Сергія Місніченка

27 квітня митрополит Переяславський і Вишневський Олександр у храмі на честь Преображення Господнього села Лісники Обухівського району звершив чин відспівування воїна Сергія Місніченка. Прощання з героєм відбулося на площі родини Грушевських.

Уродженець Лісників воїн Сергій був старшим навідником мінометної батареї шостого батальйону оперативного призначення першої Президентської бригади оперативного призначення "Буревій". Загинув, захищаючи Україну,25 грудня 2023 року при ворожому артилерійському обстрілі на Донеччині.

«Зазвичай, святкуючи різні свята, як то Димитрія Солунського, Георгія Переможця або інших святих воїнів, ми звикли бачити і думати, що це тільки в церкві щось красиве зображене на іконах, якісь дні їхньої пам’яті. Але вони були такими ж людьми як і ми, вони були такими ж як воїн Сергій, який грудьми став на захист Батьківщини та виконав заповідь Христову «Блаженний той, хто покладе душу свою за друзів своїх». Складаємо слова щирої вдячності йому та просимо у Бога про оселення його душі з праведними», - сказав владика після відспівування.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, друзям і тим, хто знав Сергія. Вічна йому пам’ять!

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!