Клірик єпархії взяв участь в обласному заході до Дня матері

Клірик єпархії взяв участь в обласному заході до Дня матері

В Україні, як і в багатьох країнах світу, у другу неділю травня відзначається День матері. Напередодні, 10 травня, на запрошення організаторів та з благословіння митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, голова єпархіального відділу взаємодії з силовими структурами і громадськістю протоієрей Валерій Жигуц взяв участь в урочистому заході, присвяченому Дню матері, що відбувся в Центрі культури і мистецтв Бориспільської міської ради.

Організатори: КУ КОР "Київський обласний центр допомоги Захисникам України", Департамент культури та туризму КОДА, Департамент соціального розвитку та ветеранської політики КОДА, Бориспільська РДА.

На урочистий захід зі всієї Київщини були запрошені матері героїв, які загинули під час АТО/ООС та повномасштабного вторгнення рф.

Протоієрей Валерій прочитав молитву за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини та загиблих мирних жителів. У вітальному слові отець Валерій подякував матерям і жінкам за синів, дочок і чоловіків, які поклали життя своє за Україну.

Перед глядачами виступили викладачі та студенти Академії мистецтв імені Павла Чубинського, художні колективи Бориспільського району, естрадні виконавці та ін.

Після заходу протоієрей Валерій поспілкувався з матерями загиблих героїв. Організаторам заходу священник передав від митрополита Олександра пасхальні вітання та молитовники православних вірян.

fb   Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!

fb   Читайте нас у Facebook!